Hardnews

Названо найпопулярніший у світі смартфон

За даними дослідницької компанії Omdia, iPhone XR від Apple був найпопулярнішим в світі смартфоном в 2019 році. Примітно, що різниця в обсязі поставок між iPhone XR і iPhone 11, який знаходиться на другому місці рейтингу, становить 9 млн одиниць.


За підрахунками фахівців з Omdia, в 2019 році Apple здійснила поставку 46,3 млн смартфонів iPhone XR. У порівнянні з 2018 роком, коли поставки iPhone XR становили 23,1 млн штук, популярність смартфона подвоїлася. На другій позиції рейтингу найбільш продаваних смартфонів розташувався iPhone 11, обсяг продажів якого в минулому році досяг позначки в 37,3 млн одиниць.  

Слідом за лідерами йдуть відразу три смартфона південнокорейської компанії Samsung. На третьому рядку знаходиться Galaxy A10 (30,3 млн одиниць), на четвертій позиції Galaxy A50 (24,2 млн одиниць) і замикає п’ятірку апарат Galaxy A20 (19,2 млн одиниць). Крім пристроїв від Apple і Samsung в рейтинг Omdia потрапив лише один смартфон іншого виробника. Мова йде про апарат Xiaomi Redmi Note 7, обсяг продажів якого в 2019 році досяг позначки в 16,4 млн одиниць.

В цілому, за оцінками Omdia, обсяг поставок смартфонів Apple в 2019 році знизився на 4,6% в порівнянні з попереднім аналогічним відрізком. Незважаючи на це, американська компанія продовжує займати лідируючу позицію щодо постачання смартфонів на світовий ринок.

« Apple постійно займала першу і другу позиції в світовому рейтингу найбільших постачальників смартфонів, і компанія утримує цю домінуючу позицію більше п’яти років поспіль », – сказав директор з досліджень та аналізу смартфонів в Omdia Джуси Хонг (Jusy Hong).

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button