Softnews

У MIUI 11 виникли проблеми через епідемію коронавірусу

Спалах коронавірусу в Китаї порушив плани багатьох компаній. Як стало відомо, Xiaomi вирішила відкласти розгортання поновлення MIUI 11 на деяких смартфонах. Санітарні заходи, вжиті Пекіном для припинення епідемії, дійсно змушують деяких китайських виробників переглядати свої плани. У залежності від моделі доведеться чекати додаткові кілька тижнів, щоб отримати MIUI 11 на основі Android 10.


У прес-релізі, опублікованому в китайській соціальній мережі Sina Weibo, Xiaomi розповіла про неполадки в своїй роботі, викликані епідемією. Компанія вказала, що остання бета-версія не може надійти вчасно на ряд смартфонів: Xiaomi Mi CC9 Pro, Mi 9, Mi 8, Redmi K20 Pro, Mi 6, Redmi K30, Redmi K30 5G, Mi 10, Mi 10 Pro і Mi MIX 2S. Компанія пообіцяла представити бета-версії MIUI 11.2 20.2.19 для цих пристроїв в найближчі тижні.

Xiaomi – не єдина марка, яка змінює свої плани через епідемію. В останні тижні, наприклад, OnePlus і Realme зіткнулися з аналогічними труднощами. Зокрема, OnePlus затримала розгортання латок безпеки для OnePlus 7T на два тижні. Та ж історія спостерігається і з Realme: компанія відклала оновлення прошивки для свого Realme X2.

В якості запобіжного заходу китайське уряд вважав за краще закрити переважну більшість підприємств і фабрик в країні. Кілька днів тому, проте, деякі підприємства частково відновили свою діяльність. З тих же причин Apple зіткнеться з браком iPhone в першому кварталі.

Back to top button