Новини

Нарешті – Xiaomi Mi 8, все ж таки, закінчить бета-тестування MIUI 11

Обговорення
Xiaomi Mi 8

У листопаді компанія Xiaomi почала поширення стабільної версії прошивки MIUI 11 для торішнього флагманського смартфона Xiaomi Mi 8 в наших широтах, правда на той момент вона була заснована на Android 9 Pie.


Трохи раніше почалося бета-тестування MIUI 11 на базі Android 10 серед користувачів Xiaomi Mi 8, яке підійшло до свого логічного завершення.

Джерела підтверджують, що Xiaomi почала поширення стабільної версії MIUI 11 на базі Android 10 для Xiaomi Mi 8. Першою країною, де вийшло оновлення, став Китай, але в найближчі дні, якщо не будуть виявлені критичні помилки, воно дістанеться і до вашого смартфона. Втім, з огляду на таке тривале тестування, помилок бути не повинно. Варто відзначити, що смартфон отримав Android 8.1 Oreo і раніше в цьому році було оновлено до Android 9 Pie.

Xiaomi Mi 8

Оновлення проходить під номером MIUI V11.0.5.0.QEACNXM і має розмір 2,1 ГБ. Xiaomi рекомендує користувачам зробити резервну копію своїх даних перед встановленням оновлення, оскільки воно не тільки поставляється з MIUI 11, але і оновлює версію Android до десятої версії, як вже було зазначено.

Користувачів також попередили, що деякі програми все ще можуть бути несумісні з Android 10 і можуть працювати неправильно.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар запустил новую услугу, которую обязаны подключить все

В минуле

Xiaomi Redmi 9 и Redmi Note 9 – лучшие бюджетники на рынке

В майбутнє

Також буде цікаво