Новини

Huawei Mate 30 Pro: міжнародна версія отримала довгоочікувану функцію

Обговорення
HUAWEI Mate 30 Pro

Під час анонсу флагманських камерофонів Mate 30 і Mate 30 Pro компанія Huawei просувала функцію уповільненої відеозйомки з частотою 7680 к / с як одну з головних особливостей старшої моделі. Проте, «з коробки» новинка не отримали цієї функції. 


Коли смартфони Huawei Mate 30 і Mate 30 Pro тільки почали продаватися в Китаї, користувачі отримали оновлення прошивки EMUI 10, яке принесло, в тому числі, і підтримку зйомки зі швидкістю 7680 к / с на Mate 30 Pro. 

Потім Huawei Mate 30 і Mate 30 Pro дебютували за межами Китаю, а днями Huawei Mate 30 і Mate 30 Pro почали з’являтися у продажу в Європі . На честь цієї події, китайський виробник почав поширювати відповідне оновлення для смартфонів з глобальної прошивкою. 

Прошивка EMUI 10 з номером 10.0.0.125 приносить також технологію Huawei Link Turbo і розширену функціональність для OneHop. Обсяг оновлення значний – 4,03 ГБ. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Windows 10 навчилась дзвонити за допомогою смартфону

В минуле

Vodafone Україна припинить існування: абоненти перейдуть до іншого оператора

В майбутнє

Також буде цікаво