Новини

Huawei Mate 30 і Mate 30 Pro вже продають на кордоні з Україною

Флагманські смартфони Huawei Mate 30 і Mate 30 Pro, обділені сервісами та додатками Google через американські санкції, поступово відкривають для себе нові ринки. Першою країною продажів після Китаю стала далека і мало цікава нам Малайзія, а ось друга країна перебуває куди ближче до України. І теж починається на букву «Р». Це – Румунія.

Чому Huawei вирішила відкривати Європу для Huawei Mate 30 і Mate 30 Pro саме Румунією – загадка, але будемо сподіватися, що незабаром апарати надійдуть в продаж як мінімум в суміжних країнах, а як максимум – у всій Європі. Причому в Румунії можна просто прийти і купити смартфон, а не обов’язково бути учасником програми Exclusive Ownership Campaign (по суті – власником іншого смартфона Huawei).

Huawei Mate 30 і Mate 30 Pro

Румунські ціни виявилися трохи нижче анонсованих раніше загальноєвропейських. Так, Mate 30 з 128 ГБ пам’яті запропонований за 760 євро (раніше йшлося про 800 євро), а вартість Mate 30 Pro з тим же об’ємом пам’яті – 1050 євро (замість 1100 євро). Можливо, так виглядає знижка за відсутність Google Mobile Services. Замовлені моделі обіцяють поставити в семиденний термін.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button