Новини

На Android смартфонах “зламалось” резервне копіювання на Google Диск

Користувачі смартфонів на основі операційної системи Android вже багато місяців скаржаться на проблеми з резервним копіюванням інформації в хмарний сервіс Google Диск (Google Drive). На проблему звернули увагу автори ресурсу AndroidPolice.

За даними джерела, скарги почалися цілих дев’ять місяців назад і масово з’являються на різних форумах і платформах, включаючи офіційні форуми підтримки Google, соціальний новинний ресурс Reddit, і інші.

Проблема охоплює пристрої на основі Android 9 Pie і Android 10 найрізноманітніших виробників – від Google і Samsung до Motorola, OnePlus, Huawei, і багатьох інших. Причому «зламане» як автоматичне, так і «ручне» резервне копіювання. Перехід в розділ створення резервних копій в налаштуваннях показує, що всі категорії позначені як «очікують копіювання».

Google диск

Сама Google поки ніяк не прокоментувала ситуацію і не пропонує офіційного виправлення. В якості тимчасового рішення в співтоваристві розробників XDA Developers пропонується кілька команд через інструмент для налагодження додатків ADB (Android Debug Bridge), проте використовувати його варто з обережністю і тільки, якщо добре розумієш, що робиш.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button