Новини

MIUI 11 отримає “вуличний” режим роботи

Обговорення
MIUI 11 update

Проблема з екраном, який важко читати на сонці, типова для будь-якого смартфона, але виробники пристроїв намагаються боротися з цим «недугом» різними доступними способами. Найчастіше – програмними. Так само вчинили і в Xiaomi.


Відомий ресурс XDA-Developers виявив в MIUI новий режим роботи підсвічування екрану, що виводить його на максимум. Він названий «Сонячне сяйво», а активуватися, за логікою, повинен тоді, коли людина користується смартфоном в умовах яскравого освітлення – природного або штучного. Наприклад, такий режим став би в нагоді відпускнику на морі, де зазвичай з ранку і до вечора на вулиці яскраве сонце.

MIUI 11

Але алгоритм роботи «Сонячного сяйва» не зводиться до звичайного підвищення яскравості до максимуму – він набагато хитріше. Як свідчить опис, режим активується в тому випадку, якщо зовнішнє освітлення перевищує 12 000 люкс протягом 5 секунд. Якщо ж яскравість освітлення падає нижче цієї межі протягом 2 секунд, то автоматично активується режим підсвічування, що використовувався до цього – найчастіше це автоматичне регулювання яскравості. Таким чином, «Сонячне сяйво» не пов’язане безпосередньо з максимальною яскравістю дисплея і дозволяє позбавити користувача від необхідності викручувати повзунок яскравості на максимум кожен раз, виходячи з приміщення на вулицю.

Швидше за все, корисна функція з’явиться найближчим часом на всіх смартфонах Xiaomi з MIUI 11.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Huawei MatePad Pro: флагманський планшет показали вживу

В минуле

Xiaomi випустить смартфони з двома аккумуляторами і надшвидкою зарядкою

В майбутнє

Також буде цікаво