Softnews

Як обманути Microsoft і продовжувати оновлювати Windows 7

Ентузіасти назвали спосіб отримувати оновлення Windows 7 і таким чином воскресити операційну систему, підтримка якої припинилася в січні. Про це пише профільне німецьке видання DeskModder.


За словами автора матеріалу, для повноцінного використання системи доведеться обдурити виробника ОС. Для цього автор пропонує поставити на комп’ютер неофіційний патч BypassESU і встановити тестове оновлення KB4528069, яке виконає перевірку системи. Після її успішного завершення слід видалити BypassESU і завантажити ряд офіційних оновлень Windows.

У цьому випадку Microsoft буде розцінювати версію операційної системи користувача як комерційну і продовжить постачати поновлення безпеки. Автор способу підкреслює, що це неофіційний спосіб, і знімає з себе відповідальність за можливий провал експерименту і сумнівається в етичній стороні Лайфхаку. Також він зазначив, що Microsoft може в будь-який момент закрити вразливість.

Windows 7

14 січня Microsoft поховала Windows 7 і припинила підтримку системи. Компанія закликала користувачів оновлюватися на актуальну Windows 10 і уточнила, що припиняє техпідтримку клієнтів по будь-яких питаннях і перестає постачати оновлення безпеки.

В грудні Microsoft заявила, що частина ліцензійних копій Windows 7 протягом трьох років продовжать отримувати оновлення, незважаючи на завершення підтримки. У компанії пояснили, що виключення стосується власників бізнес-версій операційної системи.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button