Softnews

З’ясувалися причини блокування переказів в «ПриватБанк»

ПриватБанк

Користувач, який раніше поскаржився на блокування переказів через сервіс «Приват24», розповів про причини помилки. З’ясувалося, що виною всьому система підтвердження операцій в «ПриватБанку», яка передбачала тільки дзвінки, а не СМС-повідомлення.


З’ясуємо ситуацію – раніше на порталі Мінфін з’явився негативний відгук від клієнта «ПриватБанку», який поскаржився на неможливість провести платіж з технічних причин. Чоловік заявив, що при активізації процедури переказу коштів з рахунку на рахунок система безпеки банку просить підтвердити операцію за допомогою коду, який міститься в СМС-повідомленні. Тільки ось ці смс-ки не приходили на телефон, через що користувач не міг провести платіж. У службі підтримки «ПриватБанку» заявили, що з їхнього боку проблем не було, а звернутися для з’ясування деталей варто до оператора мобільного зв’язку.

Пізніше чоловік відписався в своєму ж відгуку про справжні причини блокування, залишивши пояснюючий коментар. З’ясувалося, що СМС не приходили з-за того, що напередодні він додав в способи підтвердження операцій пункт «СМС-сповіщення». Через це стався збій, в результаті якого повідомлення просто не висилалися. На щастя, представники банку оперативно вирішили проблему і тепер чоловік може спокійно підтверджувати операції потрібним йому способом. Хоча, як зауважив клієнт, певний час, поки служба безпеки розбиралася в ситуації, він міг робити перекази тільки одним способом – за допомогою підтверджуючого дзвінка. Причому використовував він не декстопну версію програми, а її мобільний варіант (додаток «Приват24» для смартфонів).

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Небезпека iPhone 12 для серця підтверджена офіційно

В минуле

Новий конкурент Monobank і «ПриватБанк» прийшов в Україну

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle