Softnews

MIUI 12 обзаведеться неанонсованною функцією

Обговорення
MIUI 12

На цьому тижні розробники прошивки MIUI звернулися до власників смартфонів Xiaomi і Redmi з кількома запитаннями, які стосуються подальших доробок фірмового програмного інтерфейсу компанії Xiaomi.


Під час обговорення один з користувачів запитав розробників, чи не планують вони реалізувати фірмові повноекранні жести прошивки MIUI (Full screen gestures) при використанні режиму управління однією рукою (One-handed mode).

У відповідь на це один представник команди розробників MIUI заявив, що в планах це вже є, так що варто очікувати появу даної функціональності в свіжих бета-версіях прошивки MIUI 12, яка в даний момент активно тестується користувачами.

Варто відзначити, що Xiaomi додає в MIUI 12 функції, що не були заявлені на момент весняного анонса прошивки. Наприклад, у свіжій бета-версії з’явилися режими зйомки на довгій витримці Moving Crowd, Light Painting, Starry Sky, Silky Water, Star Trails і Neon Trails, які дозволять зробити ефектні знімки з різними сценаріями, а також функція AI Shutter.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар предлагает 20 гб интернета за 100 гривен в месяц

В минуле

Користувачі по всьому світу скаржаться на занадто швидкий розряд iPhone

В майбутнє

Також буде цікаво