Softnews

Як в Viber включити захист від дзвінків шахраїв?

Нові технології покращують життя для багатьох людей, але можливості, що відкриваються, цікавлять в тому числі і шахраїв. З поширенням соціальних мереж, коли наше життя і особистості втратили анонімність, активність злочинців тільки зросла. А популярність месенджерів зробила нас не тільки ближче один до одного, але і відкрила нові канали поширення інформації для незнайомців.


В результаті ми починаємо отримувати дзвінки і рекламні пропозиції від незнайомих людей. І захист від такої настирливої ​​уваги вкрай актуальний.

У Viber звернули увагу на цю проблему. У березні 2021 року в месенджері з’явилася функція «Захист від зайвих дзвінків» . Правда, поки нею можуть скористатися тільки жителі Білорусі, де телефонні шахраї дуже вже стали активними останнім часом. Але з часом протестована в «бойових умовах» функція з’явиться і на смартфонах інших користувачів, в тому числі і українських. При активації «Захисту від зайвих дзвінків» користувач просто не буде бачити / чути дзвінків з номерів, відсутніх в його адресній книзі, але вони все одно будуть відображатися в списках чатів і недавніх дзвінках, як пропущені.

Як в Viber включити захист від дзвінків з невідомих номерів?

Запустіть месенджер, відкрийте розділ «Ще», і перейдіть в меню «Налаштування» .

У розділі «Виклики та повідомлення» знайдіть пункт «Захист від зайвих дзвінків» і активуйте тумблер навпроти нього.

В результаті цієї настройки користувачеві більше не будуть надходити вхідні аудіо- і відео-дзвінки від відсутніх в його телефонній книзі контактів. Але інформація про дзвінки все ж залишиться, адже є ризик пропустити виклик від потрібної людини, що дзвонить з поки невідомого вам номера. Щоб побачити відхилені дзвінки, перейдіть в розділ «Недавні виклики» або ж зверніть увагу на «Пропущені виклики» в списку ваших чатів. Таким чином користувач гарантовано позбавляється від настирливих дзвінків шахраїв і спамерів, але при цьому не пропустить і потрібний виклик.

Адміністрація Rakuten Viber повідомляє, що ця функція спочатку буде апробована на території Білорусі, де почастішали випадки шахрайства. При цьому «Захист від зайвих дзвінків» за замовчуванням відключений, так що користувач сам може вирішити, чи хоче він скористатися цим сервісом або ж все залишити, як і раніше – з отриманням всіх дзвінків. Нова функція присутня на мобільних пристроях, що працюють під управлінням Android і iOS, а також на десктопній версії Viber.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button