Vodafone

Vodafone запустив “дешевий” тарифний план з безлімітним месенджінгом

Обговорення
Vodafone
Vodafone

Кожен абонент намагається витрачати на оплату послуги телекомунікаційного характеру якомога менше грошей, однак виходить це робити далеко не завжди, і у цього звичайно ж існують цілком собі реальні причини. Сьогодні, 6 лютого 2020 року, сталося те, чого багато хто зовсім точно навіть не очікували, тому що тепер у всіх громадян України є шанс суттєво зекономити на послугах зв’язку. Справа в тому, що стільниковий оператор Vodafone, будучи одним з учасників «великої трійки», вирішив запустити доволі вигідний тарифний план.


В рамках нового тарифного плану від Vodafone абонент отримує безлімітні дзвінки в середині мережі, а також 150 хвилин на дзвінки по Україні, в тому числі і на міські номери. Також безліміт надається на дзвінки до Польщі та Росії, а на інші напрямки додатково виділено ще 30 хвилин. Крім набору хвилин передбачено 500 Мб інтернет трафіку на максимально можливій швидкості в мережах всіх трьох поколінь, включаючи 4G LTE. Звісно, такий об’єм мегабайт більше ніж скромний, але і вартість тарифу дуже незька, крім того, він розрахований на любителів голосових дзвінків. Також не тарифікуються популярні месенджери.

Vodafone

Головні особливості нового тарифу

Дзвінки в мережі Vodafone Україна Безліміт
Меседжинг (текст та картинки): Viber, WhatsApp, Skype, Telegram Безліміт
Мобільний Інтернет 500 МБ кожні 100 МБ за 7 грн
Дзвінки на інші мережі України 150 хв 0,60 грн/хв по Україні
Дзвінки за кордон (Польща, Італія, Росія, Німеччина, США та Канада ) 30 хв 10 хв за 5 грн/день
(в межах 10 пакетів на добу)
«Обмін хвилин» – обмінюйте хвилини (Польща, Італия, Росія, Німеччина та Канада) на хвилини по Україні 100 хв
Безлімітні дзвінки у Польщу на 1 номер та
безлімітні дзвінки у Росію на 1 номер
за 3 грн в день користування
Дзвінки за кордон на інші напрямки 10 хв за 5 грн/день 3 грн/хв
SMS на всі мобільні мережі по Україні 50 шт.
за 1,50 грн/день
0,50 грн/шт.

Все це жителям України пропонує тарифний план під назвою «Vodafone Family», а доступний він на таких вигідних умовах у багатьох регіонах країни, в тому числі на території Рівненської, Вінницької, Черкаської, Житомирської, Хмельницької, Тернопільської, Львівської областей та в інших регіонах. Платити за нього потрібно всього-на-всього 45 гривень на на місяць, що робить його неймовірно доступним в повній мірі, а це звичайно ж вкрай важливо.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Huawei продає новенькі ноутбуки на Windows 10 зі знижкою

В минуле

Android 11 вже потрапив в руки перших користувачів

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.