Vodafone

Vodafone запустив доступний тариф з 84 Гб інтернету та 300 хвилинами розмов

Обговорення
Vodafone

В даний час всі телекомунікаційні компанії самостійно вирішують, чим саме залучати нових клієнтів, а разом з тим утримувати старих. Це призводить до того, що умови обслуговування у різних операторів зв’язку сильно відрізняються, тому перед підключення будь-якого тарифного плану доводиться уважно до дрібниць вивчати особливості тих чи інших умов обслуговування. На радість всіх українців, які хочуть просто підключити собі універсальний тарифний план, тепер все це можна зробити, причому легко і просто.


Жителі України, які підключать собі новий тариф, будуть стабільно отримувати певні пакети можливостей кожного місяця, а витрачати їх можна на свій власний розсуд на будь-які цілі і потреби, не відчуваючи при цьому ніяких складнощів. Користуватися запущеним тарифним планом дозволено в смартфонах, планшетах, роутерах, ноутбуках, а разом з тим і в будь-яких інших гаджетах, доступних в даний час на ринку. Абоненту щомісяця надають 84 ГБ мобільного інтернету (3 Гб на добу, далі швидкість буде обмежена) на максимальній швидкості в мережах 2G, 3G і 4G LTE, а досягати ця сама пропускна здатність інтернет-каналу може величезного значення в цілих 300 Мбіт / с. Такої високої швидкості гарантовано абсолютно точно опиниться досить для будь-яких завдань і потреб.

В іншому, абонент на кожні чотири тижні отримує 300 хвилин дзвінків на українські номери, включаючи міські. Якщо цього виявиться мало, то додатково можна підключити послугу “Багато розмов” і отримати ще 700 хвилин дзвінків по Україні.

[adsforwp id=”10622″]

Все це пропонує тарифний план Vodafone SuperNet Turbo, вартість якого складає всього 75 гривень на місяць. Діє цей тариф на території Вінницької, Черкаської, Житомирської, Хмельницької, Тернопільської, Львівської, Рівненської, Волинської областей та м Кривий Ріг з 22.03.2019 р на постійній основі.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Сотовый оператор «Vodafone» запустил практически идеальный тарифный план

В минуле

Українцям розповіли, як уникнути зараження коронавірусом в магазині

В майбутнє

Також буде цікаво