Інші оператори

Уряд дав добро на масову 4G-зацію України

Обговорення
4G-Ukraine

Кабінет міністрів України в середу затвердив зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України (РЧР), спрямовані на спрощення побудови мобільними операторами 4G-мереж, повідомив в своєму “Telegram-каналі” прем’єр-міністр Олексій Гончарук.


Перерозподіл частот в діапазонах 800-900 МГц поліпшить доступ до мобільного інтернету і полегшить операторам процес побудови мереж 4G. Завдяки перерозподілу частот вже в перших числах березня оператори оновлять свої ліцензії. В квітні свою мережу почне розвивати оператор” Інтертелеком “, а в липні – мобільні оператори “великої трійки“, – зазначив він.

Дозволяється використання діапазону 3700-3800 МГц для технології міжнародного мобільного зв’язку IMT (і іншими радіотехнологіями) з 1 лютого 2020 року за умови отримання ліцензії на користування РЧР в цьому діапазоні на умовах конкурсу.

Таким чином, ми збережемо хороші темпи в досягненні мети уряду – забезпечити до 2024 року 95% покриття транспортної інфраструктури, населених пунктів і їх соціальних об’єктів доступом до високошвидкісного інтернету“, – зазначив Гончарук.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Sony опустила ціни на головні хіти для PlayStation 4

В минуле

Samsung Galaxy M31 – 6 ГБ RAM та Android 10

В майбутнє

Також буде цікаво