Київстар попереджає: на банкомати почали клеїти “пастки” для грошей

Зараз на головній

В Україні щоденно з’являються все нові і нові схеми шахрайства. Хтось хоче заволодіти вашими грошима, а хтось взагалі хоче отримати якусь річ безкоштовно. Саме тому слід бути досить уважними і звертати увагу абсолютно на всі нюанси.


Декілька днів тому оператор мобільного зв’язку Київстар повідомив новину, що зараз в Україні виникла ще одна шахрайська схема. Вона діє наступним чином, ви хочете зняти гроші в банкоматі, списання коштів по картці відбувається, але готівку ви взагалі не отримуєте.

Про це представники Київстару повідомили на своїй сторінці в Facebook.

Також додається, що якщо готівки в банкоматі немає, то в такому випадку він повідомить про це одразу. Але ж що робити, коли операція пройшла «успішно», але банкноти так і не з’явилися в місці, призначеному для видачі?

Перше, що не слід робити, це забирати картку і йти до іншого банкомату, адже саме в такому випадку може виявитися, що ви попали під шахрайську схему заволодіння чужими коштами.

Як це працює?

Банкомат

Оператор мобільного зв’язку повідомляє, що так стається коли шахраї встановлюють спеціальні металеві накладки з двосторонньою клейкою стрічкою на спеціальне місце, де має видаватися готівка, саме на неї і прилипають гроші, але до вас вони не надходять.

Що робити в такій ситуації?

Київстар рекомендує в таких випадках виконувати наступні дії:

  1. Залишатися біля банкомату;
  2. Добре оглянути та перевірити місце, де має видаватися готівка;
  3. Зателефонувати до банку та повідомити про те, що сталося. Номер можна знайти на картці або ж на банкоматі;
  4. Звернутися до Нацбанку. Номер телефону: 0800505240;
  5. Звернутися до Кіберполіції та повідомити про спробу шахрайства. Номер телефону: 0800505170. Також можна повідомити про це можна на наступній сторінці: https://cyberpolice.gov.ua.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,725Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей