Інші оператори

В Україні покращать якість послуг мобільного зв’язку

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв’язку та інформатизації розробила новий план заходів щодо підвищення якості послуг мобільного зв’язку, повідомляє Новий Час.


План розрахований на 2020-2022 роки. Якщо його реалізують, користувачі отримають доступ до актуальної інформації про покриття та якість зв’язку, а оператори зможуть вирішити проблеми користування радіочастотним ресурсом.

Передбачається, що у користувачів до кінця 2022 року з’явиться можливість в режимі онлайн отримувати інформацію про території покриття послугами мобільного зв’язку, а також отримувати інформацію про рівень якості телеком-послуг.

Також влада планує “сприяти прийняттю законодавчих актів щодо посилення відповідальності за викрадення телеком-обладнання та надання мобільними операторами послуг належної якості“.

Крім цього передбачається прийняття стандартів у сфері користування радіочастотним ресурсом, впровадження незалежної системи моніторингу електронних комунікаційних послуг, забезпечення технейтральності (ефективності використання частот – ред .) в різних діапазонах частот і вирішення питання сталості функціонування телеком-мереж загального користування.

Зараз новий проект розпорядження Кабінету міністрів проходить етап узгодження з органами влади. Документ розроблений на заміну чинного плану заходів щодо підвищення якості послуг мобільного зв’язку. Попередній план Кабмін затвердив в липні 2018 року , але він так і не був повністю реалізований.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button