Інші оператори

Чому мобільні оператори забороняють безкоштовно роздавати Інтернет і обмежують трафік

Для того, щоб роздати Інтернет (використовувати смартфон як точку доступу) в залежності від оператора українці повинні платити додаткову комісію. У Vodafone це наприклад 50 гривень на місяць.


Але чому ж так? Яка різниця для оператора хто користується Інтернетом?

Це зроблено з двох причин:

  1. Знизити навантаження на мережу: уявімо, що кожен другий почне роздавати Інтернет своїм друзям, особливо якщо тариф безлімітний. В цьому випадку, навантаження на мережу збільшиться;
  2. Додатковий заробіток. Зараз вже мало хто користується телефонними дзвінками, коли є Viber та інші месенджери, а оператору потрібно заробляти, тому і винаходяться такі схеми.

Чому немає безлімітних тарифів?

Зараз безлімітні тарифи на Інтернет по факту відсутні. Є звичайно, щось подібне, але на них на всіх є обмеження на споживання трафіку.

Зроблено це з простої причини: щоб більше заробляти. А так, всі накуплять собі тарифів з безлімітним Інтернетом і оператор не заробить грошей.

Також, якщо тариф все таки безлімітний, то оператор має право обмежувати або зовсім припиняти послугу якщо будуть підозри в тому, що мережу використовують в комерційних цілях або ж качають величезні обсяги даних.

Також оператори можуть зробити окремий тариф з вигідним Інтернетом, але невигідними дзвінками, тому тариф необхідно підбирати виходячи їх ваших пріоритетів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Чому виробники смартфонів відмовилися від знімних акумуляторів

В минуле

Скільки разів на день потрібно заряджати смартфон

В майбутнє

Також буде цікаво