Інші оператори

Українські мобільні оператори не зможуть заганяти рахунок клієнта в мінус

Обговорення
Новый оператор

На сайті Міністерства цифрової трансформації України з’явився законопроект, який забороняє мобільним операторам привласнювати абонентам будь-які платні послуги без їх згоди. Таким чином, різні «Ді-джингли» тепер неможливо буде автоматично підключити, а потім заганяти рахунок клієнта в мінуси через те, що вони вчасно не відмовилися від «подарунка».


Даний законопроект був внесений до списку проектів, який розглядає Кабмін. Він підписаний і схвалений Національною комісією, тому є всі шанси, що незабаром з’явиться відповідний закон.

Відповідно до законопроекту, оператори тепер не зможуть без дозволу з боку користувача підключати йому платні послуги. Причому під «дозволом» мається на увазі ряд дій, які абоненту доведеться зробити усвідомлено. Зокрема, ще навіть перед пропозицією послуги користувачу повинно бути надано докладний опис послуги, включаючи «підводні камені». Абонент повинен прийняти його, тільки після цього дати свою згоду. Причому згода також чітко регламентована – це можна зробити шляхом активації послуги на сайті оператора, відправки повідомлення з текстом, укладення письмового договору, комбінації цифр на клавіатурі телефону, голосового підтвердження. Після цього оператор зобов’язаний повідомити абонента про те, як можна від послуги відмовитися, коли вона перестане бути актуальною.

Ще одним фактором закону є неможливість «загнати» користувача в мінус. Тепер оператор не може надати абоненту послугу, оплата якої перевищить кількість коштів на рахунку, а також перевищує вартість, зазначену в договорі. Тому негативного балансу на телефоні тепер не буде.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Ощадбанк попередив українців про важливі зміни

В минуле

Київстар вирішив пересадити своїх абонентів на таксі

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle