Інші оператори

Новий стільниковий оператор запустив найвигідніший тариф в Україні

Обговорення
Оператор

Чим більш вигідні умови обслуговування жителям України може запропонувати будь-яка телекомунікаційна компанія, тим більше людей захочуть використовувати всі ті послуги і можливості, доступ до яких вона надає на постійній основі, однак в цьому немає нічого дивного, тому що ніхто не хоче платити багато грошей за голосовий зв’язок, мобільний інтернет і текстові повідомлення SMS. На радість всіх українців, кому вже набридло кожен місяць віддавати кругленькі суми грошей, тепер нічого такого можна вже не робити, так як в нашій країні з’явився новий стільниковий оператор, який вважав за необхідне запустити найвигідніший тарифний план на ринку.


В рамках цього самого тарифу абоненти будуть стабільно кожен місяць отримувати певні пакети можливостей, а витрачати всі з таких вони можуть на свій власний розсуд, причому навіть під час поїздок по Україні, тому що ніяких обмежень в цьому плані на клієнтів даної компанії не накладається, а значить, як наслідок, ніякого внутрішнього роумінгу немає. Використовувати новий тарифний план дозволено в смартфонах, планшетах, роутерах, ноутбуках і в будь-яких інших електронних пристроях.

Сотовый оператор

Так, зокрема, клієнт компанії стабільно отримує 8 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості до 40 Мбіт / с, 50 ​​повідомлень SMS по всій країні, а також, крім того, 650 хвилин дзвінків на будь-які українські номери на свій власний розсуд, що робить запущений тарифний план настільки привабливим і вигідним, наскільки це взагалі можливо. Здійснювати голосові дзвінки можна навіть на міські номери, і ніяких доплат при цьому робити точно не доведеться.

Новый тариф

Новий тариф

Витрачати інтернет-трафік дозволено навіть на скачування торрентів і роздачу доступу до глобальної мережі на інші електронні пристрої по Wi-Fi, Bluetooth і USB, причому нічого доплачувати за все це гарантовано не доведеться. Все це пропонує новий тарифний “Все в одному S” план віртуального оператора lycamobile. Вартість тариф становить всього 50 гривень за місяць використання, що за нинішніми мірками неймовірно вигідно.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Новый сотовый оператор запустил самый выгодный тариф на рынке

В минуле

Redmi K30 Pro офіційно: король бюджетних флагманів

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/257991371259907/ Гжегож Гженчучкевич

    Не знаю хто там що запустив, але оплативши за картку з пакетом, другий місяць чекаю на обіцяну сімку. Схоже все це на розвід.

Комментарии для сайта Cackle