Інші оператори

Новий стільниковий оператор опустив ціну на тарифи до мінімуму

За послуги телекомунікаційного характеру, принаймні на території України, завжди потрібно було платити пристойні гроші, і це дуже засмучує багатьох людей. Проте, з плином часу ситуація змінюється. Через сильну конкуренцію в даній сфері сталося те, чого зовсім точно ніхто не очікував. Справа в тому, що в Україні з’явився новий стільниковий оператор, який з метою залучення клієнтів запустив новий тарифний план, а є він найдешевшим на ринку на даний момент. Усі надані можливості можна використовувати в будь-яких гаджетах і по всій території України.


За рахунок того, що всі включені в тарифний план пакети можливостей працюють як в домашньому регіоні, так і за його межами, можна переміщатися по всій країні і абсолютно ніяк себе при цьому не обмежувати, що звичайно ж дуже і дуже важливо. Будь-який абонент, який підключить собі новий тариф, зможе стабільно щомісяця його використовувати у всіх 24 областях України, використовуючи при цьому мережі поколінь 2G, 3G. Так як тариф є універсальним і не містить в собі обмежень, його дозволено повноцінно використовувати в роутерах, смартфонах, планшетах, ноутбуках, «розумних» будинках, телеприставках, а також в будь-яких інших гаджетах на власний розсуд.

Тарифы нового оператора
Тарифи нового оператора

Щомісяця абоненту надають 60 хвилин дзвінків на будь-які українські номери, причому дзвонити можна навіть на міські. Крім того, клієнтові надаються 4 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості, а досягати вона може значення в 14 Мбіт / с.

Все це пропонує стільниковий оператор «Lycamobile» в рамках тарифного плану “Все в одному XS”, а отримати його фірмову SIM-карту можна на офіційному сайті. Для цього потрібно просто всього-на-всього залишити заявку на останньому, після чого дочекатися дзвінка від співробітника. Вартість найдешевшого тарифу становить всього 30 гривень на місяць.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button