Інші оператори

Новий стільниковий оператор запустив найкращий тариф на ринку

Обговорення
Оператор

Попит на послуги телекомунікаційного характеру з боку жителів України стрімко зростає з кожним днем, а відбувається це з тієї простої причини, що таких потребують все більше людей, які проживають в країні. В цьому немає нічого дивного, адже в сучасному світі вкрай складно вижити без мобільного інтернету, голосового зв’язку і текстових повідомлень SMS. Проте, більшості українців доводиться дуже сильно себе обмежувати при використанні такого роду можливостей, а причиною тому є те, що вони коштують вкрай багато. Втім, на радість усіх українців, сталося справжнісіньке диво, тому що в країні з’явився новий стільниковий оператор, який заради залучення нових клієнтів вирішив запустити кращий тарифний план на ринку.


За цей самий тариф потрібно платити менше, ніж за самі бюджетні тарифи учасників “великої трійки”, що робить його неймовірно привабливим в повній мірі. Всі включені в тариф пакети можливостей працюють як в домашньому регіоні, так і за його межами у всіх 24 областях України, де у даної компанії є своє фірмове покриття в мережах двох поколінь.

Тарифы нового оператора

Тарифи нового оператора

Всі українці за рахунок такого тарифу можуть раз і назавжди перестати турбуватися про те, що може не залишитися хвилин на якийсь важливий дзвінок. Щомісяця в рамках тарифу клієнт стільникового оператора отримує 800 хвилин дзвінків на будь-які українські номери, в тому числі на міські, а також 100 повідомлень SMS по всій Україні. Крім того, абоненту надаються 12 ГБ мобільного інтернету на швидкості 14 Мбіт / с.

Використовувати запущений тариф можна в смартфонах, роутерах, ноутбуках, а також в будь-яких інших пристроях, здатних працювати в мережах 2G, 3G. Все це пропонує новий оператор Lycamobile в рамках тарифного плану “Все в одному M”, який обходитися всього в 80 гривень на місяць, що дуже мало в порівнянні з тарифами Київстар і Vodafone.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Новый сотовый оператор запустил лучший тариф на рынке

В минуле

Сотовый оператор «lifecell» запустил очень дешевый тарифный план

В майбутнє

Також буде цікаво