Інші оператори

Укртелеком припинив роботу всіх своїх телефонів

Обговорення
Укртелеком

Компанія Укртелеком з першого лютого 2020 року припинила надавати послуги зв’язку через таксофони і почне демонтаж обладнання.


В Укртелекомі заявили, що сучасний зв’язок не залишив місця для роботи таксофонів.

Розвиток різних каналів комунікацій призвів до зменшення попиту на колись затребувані послуги таксофонів. Якщо в 2017 році щомісяця використовувалося близько 900 000 хвилин розмов за допомогою таксофонів, то вже в 2019 році – менше 380 000 хвилин“, – повідомляли в компанії восени 2019 року.

Укртелеком обслуговує близько 4 800 таксофонів, всі вони розміщені в містах. В середньому щодня з одного таксофона відбувається близько 2,5 хвилин розмов. “Варто зазначити, що обладнання, яке використовується на таксофонній мережі, фізично і морально застаріло, і взагалі не виробляється в Україні, що викликає складності з експлуатацією. Вже роки як послуга таксофонів є збитковою“, – говорять в компанії.

Оператор зосередиться на розвитку інших каналів зв’язку, зокрема – оптичного інтернету.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Народний флагман від Xiaomi отримав Android 10

В минуле

Huawei опустив ціна на популярну новинку

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

  • https://plus.google.com/+OleksaStasevych Oleksa Stasevych

    У заголовку неправдива новина, адже мова йде лише про таксофони. Будь ласка поправте.

    • Валєра Юсенко

      На жаль, такі заголовки робляться навмисно, щоб люди заходили на сайт, тому ніхто нічого не змінить. Паскудство, але що ж поробиш…

Комментарии для сайта Cackle