Інші оператори

Стільниковий оператор lifecell запустив самий «халявний» тарифний план

Обговорення
Lifecell

Одним з найбільших і найвідоміших операторів мобільного зв’язку в Україні є lifecell, а робити він намагається все можливе для того, щоб якомога більше людей на постійній щоденній основі використовували всі ті послуги і можливості, доступ до яких він може запропонувати . У число таких входять голосовий зв’язок, мобільний інтернет, текстові повідомлення, міжнародний роумінг та багато іншого. На радість всіх жителів України, яким вже набридло платити нечувані суми грошей за послуги телекомунікаційного характеру, тепер нічого такого можна вже і не робити, а стало це можливим завдяки тому, що цей учасник «великої трійки» запустив «халявний» тарифний план.


Кожен житель України, який підключить собі такий такий, буде стабільно отримувати певні пакети можливостей, а платити за все це кошти потрібно в зовсім скромних обсягах. Так, зокрема, абонент повинен лише стабільно кожні 4 тижні платити по 60 гривень, тобто вкрай мало. За таку суму клієнт lifecell отримує відразу 4 безліміту:

  • Безліміт на lifecell
  • Безліміт на відео (Надається можливість переглядати популярні відеосервіси без обмеження обсягу інтернет-трафіку * на наступних ресурсах: YouTube, MEGOGO, OLL.TV, DIVAN.TV, 1 + 1 video, Trinity, YouTV)
  • Безліміт на Facebook, Instagram, Twitter
  • Безліміт на месенджери (При оплаті вартості 4-тижневого пакета послуг ви можете безлімітно користуватися соцмережами Facebook, Instagram і Twitter, а також мессенджерами: Viber, Skype, WhatsApp, Facebook Messenger, BiP і Telegram).

Усередині мережі компанії діє повний безліміт за частиною голосового зв’язку, а значить, в свою чергу, з іншими її клієнтами можна спілкуватися нескінченно часто, довго і необмежено часто. Все це пропонує «халявний» тариф під назвою «4 безліміти», а підключити його можна в будь-якій частині України. Тариф повноцінно працює в будь-яких пристроях, в тому числі в смартфонах і роутерах.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Сотовый оператор lifecell запустил самый «халявный» тарифный план

В минуле

Українців застерегли від зарядки смартфона з ночі до ранку

В майбутнє

Також буде цікаво