Інші оператори

Експерти розповіли про найпопулярніші хитрощі стільникових операторів

Обговорення
Оператор

Телекомунікаційна компанія – це, в першу чергу, комерційна організація, головним завданням якої є заробіток грошових коштів. Звичайно ж, досягається дана мета за рахунок абонентів. Але іноді оператори використовують для цього не найчесніші способи. В результаті, клієнт може позбутися своїх грошей на балансі. Експерти розповіли про всі найпопулярніших хитрощі стільникових операторів.


Платні послуги

Якщо ви помітили, що з вашого балансу почали незрозуміло куди зникати кошти, то, найімовірніше, ваш оператор стільникового зв’язку вирішив підключити вам одну зі своїх платних послуг. Природно, попередити про це абонента частенько забувають. Таке може статися навіть у тому випадку, якщо ви ніколи не замовляли ніяких додаткових опцій. На жаль, практика нав’язування платних послуг зараз дуже сильно поширена.

Звичайно, згідно із законодавством, від абонента обов’язково потрібна згода на надання будь-якої платної послуги. Тому, щоб обдурити своїх клієнтів, телекомунікаційні компанії використовують різні хитрощі. Наприклад, вам може прийти повідомлення, в якому пропонується та чи інша додаткова опція, що ви успішно проігноруєте. Тільки пізніше з’ясується, що на повідомлення потрібно було відмовляти, а мовчання – знак згоди.

sms

Рекомендується регулярно заходити в свій особистий кабінет на сайті стільникового оператора, щоб перевіряти, чи не підключені у вас які-небудь непотрібні додаткові послуги. Є спеціальний розділ, в якому такі можна відключити.

Зміни в тарифах

Всім добре відомо, що оператори стільникового зв’язку регулярно підвищують вартість своїх тарифних планів. Дійсно, вони можуть здійснювати такі дії, але, при цьому, вони зобов’язуються заздалегідь сповістити своїх абонентів, що зміни скоро вступлять в силу. Як правило, за десять днів до введення нововведення абонентам розсилаються інформують повідомлення.

Оператор

Але оператор не поспішає розповідати своїм абонентам, що у вас є право користуватися послугами на старих умовах. Для цього лише потрібно додзвонитися до гарячої лінії оператора і висловити свою незгоду зі змінами.

Тепер ви знаєте, які хитрощі оператори використовують, щоб викачувати гроші зі своїх абонентів. На жаль, чинити опір цьому не так уже й просто. Але тепер ви хоча б знаєте, чого очікувати.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

У PlayStation 5 знайшли приховану функцію

В минуле

Названо кращі бюджетні моделі смартфонів з NFC

В майбутнє

Також буде цікаво