Інші оператори

В Україні з’явиться новий LTE мобільний оператор

Обговорення
Стільникова вишка

Український ринок мобільного інтернету 4-го покоління чекають великі зміни. Теперішнім гравцям доведеться трохи потіснитись, адже на арену виходить новий 4G оператор, який захоче забрати собі частину пирога. Мова йде про Інтертелеком, який до недавна працював на базі технології CMDA, але тепер переходить на 4G LTE.


Запуск роботи в новому стандарті заплановано на весну, тобто чекати залишилось зовсім недовго. Інтертелеком буде працювати на частотах в діапазоні 800-900 Мгц замість теперішніх CDMA-800 і GSM-900.

Мобільні мережі LTE широко поширені по всій країні. У Київстару, Vodafone Україна і lifecell вже є 4G-ліцензії в діапазоні 1,8 ГГц і 2,5 ГГц, які вони отримали в 2018 році. У Інтертелекому є тільки ліцензія на застарілий стандарт CDMA і в кілька разів менше абонентів, ніж у великої трійки – близько 1 млн.  В будь якому випадку конкуренція це завжди добре для простих абонентів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

В Україні запустили офіційний додаток з державними послугами

В минуле

iPhone визнали небезпечним для здоров’я

В майбутнє

Також буде цікаво