Інші операториНовини

В Україні з’явиться новий віртуальний мобільний оператор

Обговорення
Мобильная вышка

На ринку віртуальних операторів України дуже скоро з’явиться новий гравець. Компанія Укртелеком вирішила “віртуалізувати” свого мобільного оператора Трімоб, тобто фактично він буде позбавлений власних мобільних станцій.


Що буде далі

ТриМоб планує надавати послуги своїм абонентам, використовуючи мобільну мережу партнера (скоріше за все Vodafone, адже саме він є головним роумінг-партнером компанії), залишивши в своєму користуванні частотний ресурс тільки для Києва. Це відкриває оператору “нові конкурентні можливості серед мобільних гравців телеком-ринку”, сказано в повідомленні. Фактично це означає, що тепер зона покриття у оператора розширитеся, а ось затрати на утримання своїх власних базових станцій впадуть. Отже можна очікувати здешевлення цін, та нових тарифів.

Що буде з існуючими абонентами

Для абонентів компанії послуги, тарифи і обслуговування залишаються без змін. ТриМоб продовжить співпрацювати з Lycamobile Україна (британський віртуальний оператор – ред. ) І реалізовуватиме проект по конвергентній послузі “Альтернативна телефонія” (FMC – відновлення фіксованої телефонії за допомогою мережі радіодоступу).

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Ці додатки з Google Play можуть непомітно інфікувати ваш смартфон

В минуле

Ulefone випустила захищений телефон Armor X6 з цінником в 69,99 доларів

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.