Інші операториНовини

В Україні з’явиться новий віртуальний мобільний оператор

На ринку віртуальних операторів України дуже скоро з’явиться новий гравець. Компанія Укртелеком вирішила “віртуалізувати” свого мобільного оператора Трімоб, тобто фактично він буде позбавлений власних мобільних станцій.


Що буде далі

ТриМоб планує надавати послуги своїм абонентам, використовуючи мобільну мережу партнера (скоріше за все Vodafone, адже саме він є головним роумінг-партнером компанії), залишивши в своєму користуванні частотний ресурс тільки для Києва. Це відкриває оператору “нові конкурентні можливості серед мобільних гравців телеком-ринку”, сказано в повідомленні. Фактично це означає, що тепер зона покриття у оператора розширитеся, а ось затрати на утримання своїх власних базових станцій впадуть. Отже можна очікувати здешевлення цін, та нових тарифів.

Що буде з існуючими абонентами

Для абонентів компанії послуги, тарифи і обслуговування залишаються без змін. ТриМоб продовжить співпрацювати з Lycamobile Україна (британський віртуальний оператор – ред. ) І реалізовуватиме проект по конвергентній послузі “Альтернативна телефонія” (FMC – відновлення фіксованої телефонії за допомогою мережі радіодоступу).

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button