Новини

Samsung підколов Huawei через проблеми з Google

Вчора прямо в ході презентації Huawei Mate 30 і Huawei Mate 30 в Мюнхені компанія Samsung розіслала своїм клієнтам електронного листа, в якому простежується явний укол на адресу конкурентів з Huawei.

Компанія Huawei не приховувала своїх намірів очолити ринок смартфонів вже в цьому році, що явно не входить в плани компанії Samsung. Південнокорейський виробник може сказати спасибі президентові США Дональду Трампу (Donald Trump), який розв’язав торгову війну з урядом Китаю. В результаті під удар потрапила Huawei, з якою припинили робочі стосунки багато американських компаній, а Huawei Mate 30 і Huawei Mate 30 стали першими смартфонами компанії, які поставляються без сервісів і додатків Google.

Samsung підколов Huawei

У листі говориться наступне: «Насолоджуйтесь оновленнями, додатками і службами Google». Galaxy Note10 там же називають найкращим Android-смартфоном на даний момент. Все це супроводжено логотипами Samsung і Google, розміщених поруч один з одним.

На головному екрані Note10 видно значки додатків Google, YouTube, Chrome, Gmail, Google Photo, Maps і Google Play Store. Незважаючи на те, що ці програми можна встановити на Mate 30 або Mate 30 Pro, при спробі їх запуску виникають помилки .

У рекламному повідомленні також йдеться про те, що покупці Samsung Galaxy Note10 отримують чотири місяці підписки на YouTube Premium.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button