Інші оператори

1 гривня в день: новий стільниковий оператор запустив доступний тариф

У сучасному світі неможливо вижити без телекомунікаційних послуг, а такі жителям України зараз пропонують різні стільникові оператори, яких в країні не дуже то й багато. З їх допомогою населення країни має можливість здійснювати голосові дзвінки, використовувати мобільний інтернет для доступу до глобальної мережі, а також, крім того, обмінюватися текстовими повідомленнями SMS. За все це задоволення потрібно платити гроші, а в останній час і не дуже маленькі. На щастя, після приходу нового оператора, ситуація змінилася в кращу сторону, так як він запустив тарифний план, платити за який потрібно тільки 1 гривню в день.


Тарифний план від нового стільникового оператора, незважаючи на таку невелику ціну, містить пристойний набір можливостей, яких повинно вистачити невимогливому абоненту. Так, в тариф включені 4 Гб мобільного інтернету, використовувати які можна в мережах 2G і 3G, на жаль підтримки 4G поки немає, але оператор обіцяє додати її вже в цьому році. Використання інтернету ніяк не обмежується, тобто його можна роздавати на інші пристрої і навіть качати торенти.

оператор

У плані голосових дзвінків тут також все досить не погано. Тариф нового оператора пропонує 60 хвилин дзвінків на всі українські номери, включаючи міські, повний безліміт всередині мережі по Україні, а також 300 хвилин розмов в мережах партнерів по Європі.

[adsforwp id=”10622″]

Весь цей набір можливостей пропонує стільниковий оператор Lycamobile в рамках тарифу “Все в одному XS”, вартість якого становить 30 гривень на місяць, тобто близько 1 гривні в день. Lycamobile працює на основі потужностей Vodafone, так що всюди де є покриття останнього у вас також буде зв’язок.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button