Інші оператори

Новий стільниковий оператор запустив неймовірно дешевий тарифний план

Сильна конкуренція на ринку телекомунікаційних послуг в Україні призвела до того, що все більше і більше компаній намагаються пропонувати абонентам максимально вигідні та доступні за ціною умови обслуговування. Деякі компанії в цій справі ідуть на крайні кроки, запускаючи тариф, які майже не приносять прибутку. Такого роду пропозиції являють собою зовсім не тимчасову акцію або щось подібне, а щось в повній мірі постійне. Новий оператор мобільного зв’язку, який запустив якраз саме такий тариф, дозволяє отримати його SIM-карту кожному, після чого почати її використовувати в будь-яких пристроях.


Неймовірно дешевий тарифний план містить у собі вкрай щедрі умови обслуговування, а також цілу масу різних можливостей, витрачати всі з яких можна на свій власний розсуд на будь-які цілі і потреби, не відчуваючи при цьому ніяких складнощів. Робити це дозволено в смартфонах, роутерах, модемах, ноутбуках, а також в будь-яких інших гаджетах, яких зараз, в даний час, в продажу неймовірно багато на будь-який смак і розмір гаманця. Усі надані можливості в повній мірі працюють як в домашньому регіоні, так і за його межами, тобто можна легко і просто переміщатися по країні, абсолютно ніяк себе при цьому не обмежуючи.

Lycamobile

Щомісяця клієнт стільникового оператора в рамках запущеного тарифного плану отримує 60 хвилин розмов, причому здійснювати голосові виклики можна на будь-які українські номери без будь-яких обмежень і складнощів в цьому плані. Дзвінки та SMS всередині мережі є абсолютно безкоштовними, та ніяк не тарифікуються.

[adsforwp id=”10622″]

Ще одна приємна особливість – 4 ГБ мобільного інтернету, причому надається весь цей обсяг на максимальній швидкості в меренжах 2G  та 3G. А пропонує це все новий мобільний оператор Lycamobile, який працює в Україні не так давно. Його новий тариф отримав назву “Все в одному XS”, обходиться він в 30 гривень на місяць, а підключити його можна просто замовивши стартовий пакет на офіційному сайті оператора.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button