Інші оператори

Названо найдешевший загальнодоступний тариф на мобільний зв’язок в Україні

Обговорення
Мобільні послуги

Ринок телекомунікаційних послуг в Україні сформувався ще досить давно, проте ситуація на такому продовжує стрімко змінюватися, тому що з’являється все більше різних вигідних пропозицій, використовуючи які можна змінити своє життя на краще. Як стало відомо виданню GSMinfo, тепер всі українці можуть собі підключити і потім почати на постійній основі використовувати вкрай дешевий тарифний план, обходиться який в 30 гривень на місяць.


Стільниковий оператор, який запустив найдешевший загальнодоступний тарифний план, зробив це з метою підвищення привабливості своїх послуг, а значить і залучення нових клієнтів. Кожен українець, який почне використовувати новий тариф, зможе використовувати його по всій Україні в смартфонах, планшетах, роутерах, ноутбуках і в будь-яких інших гаджетах, яких в даний час на ринку вкрай багато. Доступ до всіх послуг надається на максимальній швидкості, а досягати вона може значення в цілих 14 Мб / с, тобто максимуму в мережах 3G, про LTE поки можна тільки мріяти.

Lycamobile

Стабільно щомісяця в рамках запущеного тарифу абонент отримує 4 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах двох поколінь, причому витрачати цей трафік можна на викачування торентів, відвідування веб-сайтів, роботу з документами, оновлення додатків, читання книг і на що-небудь ще на свій власний розсуд. Кожен українець, який буде використовувати цей тарифний план, також може розраховувати на 60 хвилин дзвінків на будь-які українські номери, а також на 30 повідомлень SMS, причому їх відправка також можлива по всій країні без зайвих складнощів і обмежень. У домашній мережі діє повний безліміт на всі послуги.

Тарифы нового оператора

Все це українцям надає стільниковий оператор Lycamobile, який був запущений в Україні досить давно, але все ще маловідомий споживачам. Щоб підключити тариф “Все в одному S”, який коштує всього 30 гривень, потрібно замовити SIM-карту на офіційному сайті компанії. Правда потрібно уточнити, что зараз спостерігаються деякі перебої з доставкою.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Назван самый дешевый общедоступный тариф на сотовую связь в Украине

В минуле

Безлимитный 4G интернет и 300 минут звонков: Vodafone переманивает клиентов

В майбутнє

Також буде цікаво