Без рубрики

В Україні скоро з’явиться більше мобільних операторів

Мобільний зв’язок на стільки щільно увійшов у наше з вами повсякдення, що не маючи під рукою телефона, людина відчуває себе загубленою та невпевненою. Він в декілька разів спрощує не лише наше особисте життя, але й соціальне. Тому не дивно, що наряду з економічними змінами, нова влада вирішила ввести корективи і в цю галузь. Цифровізація країни – чудовий спосіб зробити користування держпослугами більш комфортним та доступним. Але для цього потрібно налагодити телеком ринок. Що і до чого давайте розбиратися разом.


Нововведення та шляхи їх реалізації

Голова комітету Верховної Ради з питань цифрової трансформації Федиєнко Олександр запевнив, що всі реформи та зміни в галузі мобільного зв’язку та цифрової інфраструктури, будуть відбуватися досить плавно та з урахуванням інтересів споживачів. Але для початку потрібно сформувати більш сучасне законодавство, що дасть можливість впровадити технічні законодавчі ініціативи. Також, було досить чітко сказано, що ніякої обов’язкової реєстрації законодавством не передбачається. Кожен абонент і далі буде проходити цю процедуру виключно на добровольчих началах. Найбільших змін зазнає процес розподілу, освоєння та використання радіочастотних ресурсів. Це відкриє український ринок для іноземних мобільних операторів, які повинні прийти в країну вже наступного року, та дозволить державі біль чітко та раціонально регулювати розподілом РЧР.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

4 Comments

  1. Киевстар надо ликвидировать. Они уже зажрались до невозможности. А связи как не было, так и нет. Особенно в сельской местности.

    1. Що значить “зажралися”? Кожен хоче – платить, не хоче – не платить, а платить за vodafon. Я, наприклад, користуюсь і тим і другим, і проблем не бачу.

  2. А що можна зрозуміти з цієї “статті”? Які оператори і коли з’являться? На яких умовах? А то так – казали-казали і нічого не сказали…

    1. А вам-нам и не надо знать. Нам-вам вообще ничего не надо знать. Чем меньше знаешь, тем дольше типа жЫвёшь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button