Без рубрики

В Україні скоро з’явиться більше мобільних операторів

Обговорення
Стільникова вишка

Мобільний зв’язок на стільки щільно увійшов у наше з вами повсякдення, що не маючи під рукою телефона, людина відчуває себе загубленою та невпевненою. Він в декілька разів спрощує не лише наше особисте життя, але й соціальне. Тому не дивно, що наряду з економічними змінами, нова влада вирішила ввести корективи і в цю галузь. Цифровізація країни – чудовий спосіб зробити користування держпослугами більш комфортним та доступним. Але для цього потрібно налагодити телеком ринок. Що і до чого давайте розбиратися разом.


Нововведення та шляхи їх реалізації

Голова комітету Верховної Ради з питань цифрової трансформації Федиєнко Олександр запевнив, що всі реформи та зміни в галузі мобільного зв’язку та цифрової інфраструктури, будуть відбуватися досить плавно та з урахуванням інтересів споживачів. Але для початку потрібно сформувати більш сучасне законодавство, що дасть можливість впровадити технічні законодавчі ініціативи. Також, було досить чітко сказано, що ніякої обов’язкової реєстрації законодавством не передбачається. Кожен абонент і далі буде проходити цю процедуру виключно на добровольчих началах. Найбільших змін зазнає процес розподілу, освоєння та використання радіочастотних ресурсів. Це відкриє український ринок для іноземних мобільних операторів, які повинні прийти в країну вже наступного року, та дозволить державі біль чітко та раціонально регулювати розподілом РЧР.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

GoPro Hero 8 – стала відома дата виходу та перші подробиці

В минуле

Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9: народна любов і прийнятна ціна

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

 • Михаил Харенко

  Киевстар надо ликвидировать. Они уже зажрались до невозможности. А связи как не было, так и нет. Особенно в сельской местности.

  • Віктор

   Що значить “зажралися”? Кожен хоче – платить, не хоче – не платить, а платить за vodafon. Я, наприклад, користуюсь і тим і другим, і проблем не бачу.

 • disqus_7TEUaVoWmV

  А що можна зрозуміти з цієї “статті”? Які оператори і коли з’являться? На яких умовах? А то так – казали-казали і нічого не сказали…

  • Моня

   А вам-нам и не надо знать. Нам-вам вообще ничего не надо знать. Чем меньше знаешь, тем дольше типа жЫвёшь

Комментарии для сайта Cackle