Без рубрики

Samsung Galaxy Note10 отримав перший великий апдейт

Обговорення
Samsung Galaxy Note10

Минулого тижня смартфони Samsung Galaxy Note10 і Note10 + отримали зовсім невелике оновлення, а тепер Samsung випустила перший великий апдейт, який приносить численні поліпшення для нових флагманів. 


Прошивка отримала номер N97 * FXXU1ASH5 і включає довгий список змін. Після поновлення смартфони повинні почати краще розпізнавати відбитки пальців, також підвищиться якість знімків і стабільність камери, робота сенсорного екрану. 

Samsung Galaxy Note10 update

Додатково апдейт приносить серпневе оновлення безпеки Android. Оновлення вже почало поширюватися в європейських регіонах. 

Samsung Galaxy Note10 update

Відзначимо, що роздрібні продажі, в тому числі в Україні нових флагманських смартфонів Samsung повинні початися тільки 23 серпня. Таким чином, коли покупці отримають замовлені попередньо Samsung Galaxy Note10 і Note10 +, вони вже при першому включенні побачать пропозицію оновити ПЗ

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

MIUI 11 буде відповідати на дзвінки замість вас

В минуле

5 ознак того, що на вашому смартфоні є віруси

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.