Новини

Samsung Galaxy Note10 отримав перший апдейт

Samsung Galaxy Note10

Сьогодні користувачі смартфона Samsung Galaxy Note10 виявили невелике оновлення програмного забезпечення під номером версії 2.1.30.12.


Розмір оновлення складає всього 33,16 МБ, головним його призначення є поліпшення якості й швидкості роботи персонального помічника Bixby.

Варто відзначити, що Bixby – один з самих спірних продуктів Samsung, а також далеко не найпопулярніший персональний помічник на ринку. Багато користувачів Samsung відмовляються від нього на користь Google Assistant, тому як навіть через майже два з половиною роки після запуску у Bixby як і раніше дуже обмежений перелік підтримуваних мов, є «дитячі хвороби», а його функціональність поступається конкурентам.

Samsung Galaxy Note10

Це оновлення дозволяє вам запитувати у Bixby за допомогою голосових команд перелік найцікавіших новин дня. Поліпшується розпізнавання голосу, крім того, Bixby зможе допомогти знаходити місця на парковці.

Оновлення поширюється поетапно в різних країнах світу.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

“Вбивця” Xiaomi Mi Band 4 користується шаленою популярністю

В минуле

Motorola One Zoom: квадратна камера та Snapdragon 675

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle