Новини

Ulefone випустила захищений телефон Armor X6 з цінником в 69,99 доларів

Обговорення
Ulefone Armor X6

Нещодавно Ulefone випустила надбюджетний захищений телефон Armor X3, який став досить успішним. Вчора Ulefone повідомила про початок попереднього продажу нового живучого смартфона початкового рівня з серії Armor X.


Ulefone Armor X6 на даній стадії пропонується за ціною 69,99 долара, пропонуючи любителям захищених смартфонів все найнеобхідніше.

Ulefone Armor X3

Ulefone Armor X6

Ulefone Armor X6 відповідає вимогам американського військового стандарту MIL-STD-810G, а також ступеня захисту IP69K. Пристрій, захищений відповідно до вимог класу IP68, може витримати занурення на глибину до 1,5 м протягом півгодини. Відповідно до опису класу захисту IP69K, відповідний пристрій також може працювати в умовах високотемпературного миття під впливом високого тиску води. При цьому він стійкий до подряпин і ударів, смартфон витримує падіння з висоти 1,5 м на тверду поверхню.

Смартфон Ulefone Armor X6 побудований на базі однокристальної системи MT6580, він оснащений 2 ГБ оперативної і 16 ГБ флеш-пам’яті, а також 5-дюймовим HD-екраном. Ємність акумулятора становить 4000 мА • год, його вистачає на 430 годин в режимі очікування і на 13 годин при розмові.

Камери смартфона мають модулі на 8 і 5 Мп, є підтримка розблокування по обличчю, режим управління в рукавичках, режим підводної зйомки, підтримка 3G і Android 9.0 Pie в якості операційної системи.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

В Україні з’явиться новий віртуальний мобільний оператор

В минуле

Xiaomi стала лідером ще в одній ніші, випереджуючи конкурентів на десятки років

В майбутнє

Також буде цікаво