Новини

Xiaomi продаватиме свій топовий смартфон собі в мінус

Після випуску інноваційного смартфона Xiaomi Mix Alpha в Мережі задаються питанням: чому він оцінений в таку нечувану суму ($ 2800. за Xiaomi – для багатьох це далеко за межею психологічної межі) і скільки в підсумку апаратів продасться за такі-то гроші. Адже свіжий ще в пам’яті приклад Meizu Zero – концептуальної моделі, яка при вдвічі меншій ціні виявилася нікому не потрібною. Пояснити високу вартість Mix Alpha, за іронією долі, взявся Лі Нан (Li Nan) – колишній віце-президент Meizu.


За словами колишнього топ-менеджера, положення якого просто зобов’язує добре орієнтуватися в індустрії і цінах, найдорожчий компонент Mix Alpha – це екран. При невеликих обсягах випуску його оцінна вартість, як компонента, – $ 200. Внесок в собівартість всіх інших комплектуючих вище – приблизно $ 500. В результаті вартість компонентів Mix Alpha становить всього лише $ 700. Звідки взялася тоді сума в $ 2800.? Решту вкладу в вартість моделі – це гроші, витрачені на НДДКР, адаптацію ПО, маркетинг і т.д. Але навіть з урахуванням цього смартфон не окупиться з однієї простої причини – через дуже маленький обсягу випуску. З чуток, Xiaomi зробить тільки 10 000 Mix Alpha. З огляду на те, що на розробку моделі було витрачено понад $ 70 000 000 , навіть при реалізації всієї партії компанія залишиться в чистому мінусі.

Xiaomi Mi Mix Alpha

Загалом, Xiaomi Mix Alpha – це скоріше іміджевий продукт, ніж реальне комерційне рішення. І навіть після реалізації всіх 10 000 пристроїв він все одно залишиться концептом.

Цікаво, що люди, яким вже вдалося ознайомитися зі смартфоном (а взагалі Xiaomi відкрила демонстраційні зони з Mix Alpha в 20 своїх фірмових магазинах по всьому Китаю), висловили головне нарікання до дисплея – він відчувається дуже пластиковим. На критику вже відреагував президент Xiaomi Лін Бін (Lin Bin): він пообіцяв, що в грудні вийде невелика партія Mix Alpha зі скляним покриттям екрану.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

  1. Люблю всякие приколюхи от Xiaomi. Что касается дизайна то 100% шик, но с точки пользования, как мне кажеться, смартфон неудобен. Со всех сторон дисплей, гаджет упадёт, а экран просто так не заменить.
    Занятно наблюдать как мини-компании стают всемирными гигантами. Если так же увлекает подобное рекомендую прочитать о Лей Цзюне – основателе Xiaomi.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button