Новини

Xiaomi Mi Band 5 може замінити одразу декілька лікарів

В даний час на ринку можна зустріти вкрай багато найрізноманітніших наручних гаджетів, причому за різною ціною і з різними функціональними можливостями. На радість всіх тих, хто любить платити мало, але отримувати натомість багато, вже зовсім скоро буде офіційно представлений, а потім і запущений в продаж, спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5. Він виявиться найкращим з усіх, доступних зараз на ринку, завдяки чому йому гарантовано вдасться вкрай швидко знайти широку популярність, адже купити його собі, і потім використовувати на постійній основі захоче буквально практично кожна людина.


Навіть не дивлячись на те, що до офіційної презентації цього фітнес-трекеру залишилося ще кілька місяців, так як вона відбудеться в травні-червні 2020 року, вже зараз відомо про те, що китайська компанія Huami, дочірній бренд Xiaomi, вирішила додати в Mi Band 5, щоб всі покупці такого залишилися ним в повній мірі задоволені. У число таких особливостей входить 1,2-дюймовий кольоровий OLED-екран, який займає майже весь простір на лицьовій частині. Він виявиться звичайно ж сенсорним, тому управляти фітнес-трекером буде максимально легко і зручно, а це абсолютно точно порадує всіх користувачів, які його собі куплять. За підключення до телефонів у відповіді виявиться модуль Bluetooth 5.1 LE, що володіє радіусом роботи в 50 метрів і зовсім невеликим енергоспоживанням.

Xiaomi Mi Band 5

На одному заряді батареї ємністю 150 мАг фітнес-трекер здатний працювати 2 – 3 тижні, а зарядний пристрій для підзарядки акумулятора виявиться вже вбудовано в браслет. На практиці це означає, що даний наручний гаджет в будь-який момент виявиться можливо зарядити, використовуючи коннектор USB. В іншому, крім іншого, новинка в особі Xiaomi Mi Band 5 виявиться здатна приємно здивувати всіх покупців справжнім барометричним альтиметром. Такий вже давно можна зустріти в сучасних дорогих смартфонах, а призначений він для підрахунку набраної висоти. Цей датчик буде не тільки відображати такі цінні відомості, але ще і брати участь у підрахунку кількості спалених калорій, завдяки чому цей показник стане набагато більш точним і достовірним, ніж зараз.

[adsforwp id=”10622″]

Xiaomi Mi Band 5 Pro

Ще однією «фішкою» новинки буде ЕКГ, тобто спеціальний модуль, який буде робити ехокардіограму роботи серця. Для використання такої можливості необхідно просто натиснути на кілька сенсорних піктограм на екрані і, після цього, зайняти певне положення і не рухатися. Отримані результати стане можливим переглядати за допомогою програми Mi Fit для смартфонів на Android і iOS, причому ця сама ехокардіограма буде вже розшифровано, і браслет навіть дасть рекомендації. Також в новинці під назвою Xiaomi Mi Band 5 очікується поява сенсорів, які відповідають за визначення рівня води в організмі і, крім того, за рівень стресу. Всі ці відомості будуть враховуватися для надання персональних рекомендацій щодо поліпшення стану здоров’я, в тому числі психічного.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

  1. Автор статті хоча б почитав різницю між ЕКГ (електрокардіографієї) і ЕхоКГ(ехокардіографією або УЗД серця). Цікаво б було б подивитися на годинник який УЗД сам вмів би робити 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button