Новини

Xiaomi Mi Band 5 можна буде отримати безкоштовно

Смартфонами і планшетами в 2019 році нікого вже явно не здивуєш. Воно й зрозуміло, адже такі гаджети присутні на ринку майже цілих десять років, а за такий період часу всі встигли до них звикнути, тому останні не сприймаються користувачами як щось цікаве і незвичайне. Інша справа фітнес-трекери, які з кожним роком стають все більш затребуваними, а вже в кінці цього року на полиці магазинів надійде така новинка, як Xiaomi Mi Band 5. Вона виявиться кращою в своєму класі, і всі бажаючі отримають можливість отримати її безкоштовно . Що може бути краще, ніж шикарний спортивний браслет без матеріальних витрат?

Навіть не дивлячись на те, що цей трекер все ще перебуває в стадії розробки, вже зараз відомо про деякі особливості, якими він зможе порадувати всіх покупців. Так, зокрема, користувачі можуть розраховувати на більший 1,2-дюймовим OLED-екран кольорового типу з підтримкою сенсорного управління, на загартоване скло Corning Gorilla Glass для захисту матриці від фізичного впливу, на ремінець з перфорацією, а також на масу інших особливостей , завдяки яким Xiaomi Mi Band 5 виявиться кращим в своєму класі. Буде у нього навіть повноцінна застібка на ремінці, за рахунок якої він ніколи не спаде з руки, в тому числі під час інтенсивних спортивних навантажень.

Xiaomi Mi Band 5

Наявність перфорації на ремінці дозволить зробити трекер не тільки привабливішою в очах всіх користувачів, але ще і допоможе запобігти зайвому ковзанню браслета, коли він одягнений на руку. Само собою, що будуть в новинки і інші особливості. У число таких входять модулі для вимірювання рівня води в організму і рівня накопиченого стресу. Втім, основну ставку компанія-виробник має намір зробити на ЕКГ, завдяки чому Xiaomi Mi Band 5 виявиться здатний робити ехокардіограму, здатну виявити різні захворювання в роботі головного органу людини, тобто серця. Але до останнього пункту слід підходити з деяким скептицизмом, адже це поки лише чутки. 

Xiaomi Mi Band 5

А ось що точно відомо, це те, що новинка в глобальній версії Global Version отримає чіп NFC, тому з її допомогою можна буде здійснювати оплату покупок в магазинах через платіжну систему Google Pay, а це для багатьох людей стане величезним плюсом при виборі собі наручного гаджета. Отримати Xiaomi Mi Band 5 безкоштовно буде вкрай просто. Як тільки цей спортивний браслет буде офіційно представлений, видання GSMinfo не тільки про це оперативно повідомить, але ще проведе спеціальну акцію, в рамках якої всі бажаючі зможуть отримати даний фітнес-трекер без будь-якої плати, а потрібно для цього просто підписатися на групу в соцмережі і виконати інші найпростіші умови. Щоб не пропустити таких щедрих пропозицій радимо вже зараз на наші повідомленя:

Також не забудьте підписатись на наше співтовариство в соцмережі Facebook, адже саме там і буде проходити безкоштовна роздача браслету 5-го покоління.

GSMInfo

Там зараз вже проходить розіграш Xiaomi Mi Band 4, який вже отримало декілька щасливців.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button