Новини

Xiaomi Mi Band 5 на голову розумніший четвертого покоління

Як відомо, вже в кінці нинішнього року, тобто в найближчі 2 – 3 місяці, публіці можуть офіційно представити новий фітнес-трекер топового рівня, а виявиться таким Xiaomi Mi Band 5, оснащений за останнім словом техніки. Новинка обіцяє стати поліпшеною версією доступної зараз моделі, отримавши більш просунуте технічне оснащення і розширені функціональні можливості. З чуток, цей наручний гаджет отримає 1,2-дюймовий OLED-екран з роздільною здатністю 300 на 150 пікселів, надійний ремінець з повноцінною застібкою, а не заклепкою, а також сумісність з технологією бездротової зарядки Qi, проте остання особливість навряд чи буде реалізована в цій моделі.

Сьогодні, 5 жовтня 2019 року, в мережу потрапили відомості про те, яка головна особливість буде у Xiaomi Mi Band 5, коли він надійде в продаж. Інсайдерський ресурс TizenHelp розповів про те, що новий фітнес-трекер китайської корпорації зможе порадувати всіх покупців повноцінним чіпом NFC, завдяки якому користувачі зможуть використовувати не тільки платіжну систему Mi Pay в Китаї, але і її аналоги, в тому числі міжнародну Google Play. Дана платіжна система повноцінно функціонує в США, Європі, Україні та десятках інших країн світу, завдяки чому мешканці останніх можуть оплачувати покупки в магазинах і платити за проїзд в громадському транспорті. Поява даної технології робить браслет на голову розумнішим попереднього покоління.

Xiaomi Mi Band 5

Поза будь-яких сумнівів, наявність такої особливості порадує всіх покупців, а сам трекер нового покоління за рахунок цього стане мрією мільйонів людей. При цьому, за твердженнями джерела, китайська корпорація взагалі не буде випускати модель Xiaomi Mi Band 5 без чіпа NFC. Це означає, що новий наручний гаджет вийде лише в одній модифікації, і така обов’язково виявиться оснащена таким безконтактним модулем. Керівництво бренду розуміє, що впровадження такої особливості дозволить зробити даний наручний гаджет більш привабливим в очах всіх покупців з інших країн світу за межами Китаю, де платіжна система Mi Pay не працює.

Xiaomi Mi Band 5

При цьому джерело сумнівається, що Huami, дочірній бренд Xiaomi, випустить Mi Band 5 в нинішньому році. Це, як повідомляється, трапиться в другому кварталі 2020 року, тобто в період з квітня по червень включно.  Також браслету приписують функції ЕКГ та модуль вимірювання рівня оксигінації крові. Залишається вірити, що всі ці відомості виявляться достовірними, адже поява NFC насправді зробить новинку більш привабливою.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button