Hardnews

Samsung помилково показав Galaxy S20 у всій красі

Обговорення
Samsung Galaxy S20

Буквально недавно на офіційному сайті південнокорейського гіганта Samsung була виявлена ​​сторінка з прийдешнім флагманом Galaxy S20, яка, ймовірно, була опублікована помилково. Так, після того, як скріншоти зовнішнього вигляду пристрою розлетілися по мережі, представники компанії негайно приховали сторінку.


Завдяки даному витоку можна в повній мірі ознайомитися з зовнішнім виглядом новинки. Що стосується передньої частини смартфона, то на ньому розмістився лише круглий виріз для селфі- камери. Основна ж камера, розміщена в прямокутному блоці і оснащена трьома модулями. Також на опублікованих скріншотах можна побачити фірмовий чохол для смартфона, оформлений світлодіодами.

Samsung Galaxy S20 Samsung Galaxy S20

Відомо, що майбутній флагман буде представлений в трьох версіях, кожна з яких буде оснащена 120 Гц екраном, а також підтримкою мобільних мереж п’ятого покоління. Очікується, що їх представлять наступного презентації Samsung, а саме 11 лютого.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Redmi Note 9 сильно відрізняється від попередника

В минуле

ПриватБанк запустив потрібну для українців послугу

В майбутнє

Також буде цікаво