Інші оператори

Стільниковий оператор запустив рекордно дешевий тарифний план

Обговорення
Мобільний оператор

Чим більш вигідні умови обслуговування своїх клієнтів може запропонувати будь-яка телекомунікаційна компанія, тим більше у неї шансів залучити нових клієнтів і утримати старих. Всі учасники «великої трійки» в Україні просять платити досить чималі гроші за їхні послуги, однак тепер є вихід з цієї ситуації, так як в країні з’явився новий стільниковий оператор, який запустив рекордно дешевий тарифний план, а містить він в собі певні пакети можливостей, всі з яких дозволено витрачати на будь-які цілі і потреби на свій власний розсуд. Більш того, вони працюють не тільки в смартфонах і планшетах, як це зазвичай буває у великих гравців, а взагалі в будь-яких електронних пристроях, що робить їх дуже універсальними і вкрай доступними.


Всі жителі України, які підключать собі новий тариф, будуть стабільно кожен місяць отримувати певні пакети можливостей, причому розпоряджатися всіма таких можна на свій власний розсуд. Ніякого роумінгу під час поїздок по країні немає, тому у всіх 24 областях України, де у компанії є фірмове покриття, доступ до її послуг буде надаватися без додаткових витрат. Запущений тарифний план підключити простіше простого, так як зробити це можна шляхом оформлення заявки на офіційному сайті стільникового оператора, SIM-карта прийде вам безкоштовно.

Оператор

В рамках найдешевшого тарифу абонент стабільно кожен місяць отримує 4 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах 2G, 3G, а в найближчому майбутньому і 4G LTE, причому досягати вона здатна значення в 40 Мбіт / с. Такої високої пропускної здатності інтернет-каналу абсолютно точно буде досить на все, що тільки може прийти в голову, тим більше що даний пакет дозволено витрачати на будь-які потреби, в тому числі на скачування торрентів і на роздачу доступу до мережі на інші гаджети по Wi- Fi, Bluetooth і USB. Ніяких доплат при цьому робити абсолютно точно гарантовано не буде потрібно. В іншому, клієнт телекомунікаційної компанії стабільно щомісяця отримує 60 хвилин дзвінків на будь-які українські номери і, крім того, 30 повідомлень SMS по всій країні.

Новий стільниковий оператор

Усередині мережі стільникового оператора lycamobile, що пропонує все це, діє повний безліміт за частиною голосового зв’язку і по частині текстових повідомлень SMS, завдяки чому з іншими клієнтами цієї компанії можна спілкуватися нескінченно багато, довго і активно, не відчуваючи при цьому ніяких обмежень. Новий тариф отримав назву “Все в одному XS”, а його вартість становить рекордні 30 гривень на місяць, що в кілька разів менше ніж у конкурентів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Сотовый оператор запустил рекордно дешевый тарифный план

В минуле

Nubia Red Magic 3S провалив новий тест від DxOMark

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/257991371259907/ Гжегож Гженчучкевич

    Другий місяць пішов як чекаю на куплений пакет. Обіцяли прислати упродовж тижня. Схоже на розвод довірливих громадян.

  • Звіт електронний

    Шахраї. Гроші 15 грн їм заплатив у середині лютого 2020 року, картка не прийшла. Ні з їх е-mail ів, ні з їх контакт-центру не можливо отримати хоч якоїсь відповіді.

Комментарии для сайта Cackle