Інші оператори

Новий стільниковий оператор запустив тарифний план, про який всі мріяли

Обговорення
Оператор

Попит на послуги телекомунікаційних компаній з кожним днем ​​стрімко зростає, а відбувається це все з тієї простої причини, що все більше людей не можуть уявити своє життя без таких, адже в умовах ринкової економіки потрібно завжди бути в курсі всього, що відбувається, а для цього, як мінімум, необхідно мати доступ до сучасних послуг зв’язку в будь-якому місці і в будь-який час. На жаль, подібні послуги в великих обсягах по кишені далеко не всім жителям України, але воно й зрозуміло, адже лише деякі можуть похвалитися великою зарплатою вище середньої. На тлі такого становища, щоб зробити свої фірмові послуги більш привабливими в усіх відношеннях, новий стільниковий операторів вирішив запустити кращий на ринку тарифний план, про який всі мріяли.


Запущений тариф можна повноцінно використовувати в смартфонах, планшетах, роутерах, ноутбуках, модемах та безлічі інших електронних пристроях на свій власний розсуд, тому пропоновані умови обслуговування є вкрай привабливими. Всі громадяни України, які підключать собі даний тарифний план, зможуть стабільно кожен місяць отримувати 4 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах 2G та 3G, проте підтримка 4G LTE повинна з’явитися вже цього року. Витрачати весь пакет інтернет-трафіку при цьому дозволено на будь-які завдання, в тому числі на перегляд фільмів, прослуховування музики, спілкування в соціальних мережах, листування в месенджерах, викачування торентів, оновлення програмного забезпечення й на багато іншого.

Оператор

Ще в тарифний план включили 60 хв дзвінків на будь-які українські номери, в тому числі на міські, а ось всередині мережі Lycamobile так і зовсім діє повний безліміт, завдяки якому з іншими клієнтами цієї телекомунікаційної компанії можна спілкуватися нескінченно багато, довго, часто і активно. Це стосується як України, так і всієї Європи, адже оператор діє практично по всьому ЄС.

[adsforwp id=”10622″]

Новий тарифний план називається «Все в одному XS», його вартість становить всього 15 гривень за місяць користування. Тариф доступний по всій території України, без регіональних обмежень.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Названо найпопулярніший середньобюджетний смартфон

В минуле

Redmi K30 Pro: Названо головоногий недолік дешевшої версії

В майбутнє

Також буде цікаво