Інші оператори

В Україну прийшов європейський віртуальний мобільний оператор з дешевими тарифами

Попит на послуги телекомунікаційного характеру з боку абонентів стрімко зростає, тобто, простіше кажучи, все більше і більше людей знаходять їх привабливими в повній мірі для вирішення різних завдань, з якими вони стикаються на постійній щоденній основі. На радість всіх абонентів мобільного зв’язку, тепер на ньому можна суттєво заощадити так як в Україні з’явився віртуальний стільниковий оператор, який пропонує вкрай вигідні та привабливі умови обслуговування.


Всі включені в найдешевший тарифний план пакети можливостей повноцінно працюють як в домашньому регіоні, так і за його межами на рівні всієї України, тобто, простіше кажучи, можна переміщатися по країні і абсолютно ніяк себе не обмежувати, тому що доступ до всіх можливостей надаватиметься в повному обсязі у всіх 24 областях, переміщаючись між якими гарантовано абсолютно точно не виникне ніякого роумінгу. Усередині мережі телекомунікаційної компанії діє повний безліміт, за рахунок якого з іншими її клієнтами можна спілкуватися нескінченно часто, довго і активно, не відчуваючи при цьому будь-яких складнощів і труднощів.

віртуальний оператор

Абоненту щомісяця надають 4 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах 2G, 3G, а в найближчому майбутньому і 4G LTE, зараз середня швидкість скачування становить близьк 30 Мбіт / с. Такої швидкості гарантовано вистачить кожному, тому на цей рахунок можна навіть не турбуватися. Пускати інтернет-трафік в хід можна на скачування торрентів, на відвідування веб-сайтів, на оновлення додатків, а також на багато іншого на свій власний розсуд, аж до його роздачі на інші електронні пристрої по Wi-Fi, Bluetooth і USB. В іншому, клієнту телекомунікаційної компанії стабільно кожен місяць надають 60 хвилин дзвінків на будь-які українські номери і 300 хвилин на дзвінки по Європі на мережі марртнери. 

Тарифы нового оператора
Тарифи нового оператора

Запущений тарифний план надається стільниковим оператором «Lycamobile», є який віртуальним. Він отримав назву “Все в одному XS”, та коштує всього 30 гривень на місяць. Дана компанія використуває потужності Vodafone Україна, тому проблем з покриттям точно не винекне.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button