Бізнес та акції

Чому безлімітний інтернет незабаром піде в минуле, розповів експерт

Поняття безлімітний інтернет буде поступово зникати, а через пару років зовсім пропаде. Таке припущення висловив генеральний директор інформаційно-аналітичного агентства «TelecomDaily» Денис Кусков . За його словами, оператори хочуть відмовитися від безлімітних тарифів з двох причин.


По-перше, абоненти не переплачують за те, що користуються інтернетом в 10 разів більше. Відповідно не приносять операторам гроші.

По-друге, є так звані “качальщіки”, які скачують значний обсяг інформації. Тим самим, виходячи з технічних умов, вони погіршують життя іншим абонентам. “Качальщіки” займають приблизно 7-8% від всієї абонентської бази, – розповів експерт.

Тому безлімітний інтернет з часом буде йти в минуле. А на зміну йому прийдуть інші комбінаторні тарифні плани. На даний момент фактично жоден український мобільний оператора не пропонує справжнього безліміту, аде за гучною назвою ховаються значні обмеження. Детальніше про це можите прочитати в нашій статті.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новый сотовый оператор запустил сверхдешевый тарифный план по очень низкой цене

В минуле

Названі п’ять помилок користувачів, через які повільно працює Wi-Fi

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle