Бізнес та акції

Йога і Карпати: переваги ретриту в горах

Йога на відпочинку дозволить поєднати приємне з корисним — зняти стрес та відновити душевний баланс, покращити фізичний стан та настрій. Комплекси вправ, розроблені індійськими майстрами, позитивно впливають на тіло, розум та психіку, поліпшують фігуру, поставу та самопочуття. Заняття можуть бути адаптовані для людей будь-якого віку та підготовки, як для досвідчених практиків, так і для новачків. А найбільше користі та насолоди від таких занять ви отримаєте на природі!

Де провести ретрит у горах?

Готельний комплекс «Стара Правда» — чудове місце для проведення йога ретриту, адже у нас є все, що потрібно: зручні майданчики для занять, комфортні номери, шикарні можливості для культурної програми тощо. Бронюйте номери на нашому сайті https://starapravda.com.ua/yoga-zone/ вже зараз та приїздіть!

Переваги йоги

Вирушаючи на ретрит у гори, ви зможете практикувати йогу у надзвичайно красивих місцях, насолоджуючись краєвидами та кришталево чистим гірським повітрям. Вас не відволікатимуть рутинні справи і можна буде весь час приділити заняттям — краще пізнати себе та свої можливості, поспілкуватися з однодумцями та обмінятися досвідом. І звісно ж, займатися йогою на природі набагато корисніше та приємніше, ніж у будь-якому залі чи йога-центрі.

На ретриті можна багато чому навчитися та познайомитися з різним підходами до практики. В цьому вам допоможе інструктор зі своєю програмою та учасники, які вже практикували йогу в різних місцях та можуть поділитися цікавим досвідом.

Йога ретрит — це чудовий спосіб якісного оздоровлення, адже крім регулярних тренувань та перебування на природі, на вас чекає здоровий та корисний раціон з натуральних, екологічно чистих продуктів. Підтягнута фігура та сяюча шкіра, ясна свідомість та внутрішній комфорт — хіба ж це не омріяні кожним результати!

Останнім часом йога ретрити модно проводити в теплих країнах, проте в Україні є нічим не гірші місця, які допоможуть вам віднайти тілесну та духовну гармонію. В Карпатах заняття йогою можна доповнити цікавими екскурсіями, захопливими походами до природних пам’яток, сходженнями на гори, кінними прогулянками тощо. Тільки уявіть свою медитацію в суцільній тиші полонин або біля гірського озера, вкритого вранішньою димкою: сам на сам із недоторканою природою вам буде легко заспокоїти розум та досягти бажаних результатів!

Сучасні компанії все частіше відмовляються від звичних корпоративів та інших подібних розваг на користь ретритів на природі, які дозволяють співробітникам «перезавантажитись», відновити фізичні й душевні сили, зняти напругу та повноцінно відпочити. Тим паче, що це зовсім нескладно — знайти інструктора, який проведе ретрит, та забронювати потрібну кількість місць у готелі.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button