Бізнес та акції

Коронавірус завдав удару по розвитку технології 5G

Триваюче поширення нового коронавірусу сильно вплине на поставки смартфонів з підтримкою 5G в поточному півріччі. Про це повідомляє ресурс DigiTimes, посилаючись на інформацію, отриману від галузевих джерел.


Спалах коронавірусу вже порушив роботу багатьох заводів з випуску електронних компонентів. Крім того, постраждали ланцюжки поставок і впала споживча активність в сегменті комп’ютерної та побутової техніки.

Все це відіб’ється на розвитку ринку 5G-зв’язку. Йдеться про те, зокрема, що в нинішньому півріччі відвантаження 5G-смартфонів складуть тільки одну третину від тих показників, які очікується. Раніше йшлося про те, що в січні-червні продажі апаратів з підтримкою 5G складуть половину від обсягу, очікуваного в липні-грудні.

Відзначається, що на ринку 5G-смартфонів в поточному кварталі вже зафіксовано зниження динаміки зростання. Як буде розвиватися ситуація в другій чверті року, поки не ясно: все буде залежати від поширення коронавірусу.

Аналітики вже знижують прогнози щодо постачання 5G-апаратів в поточному році. Якщо раніше називалися цифри понад 200 млн одиниць, то тепер йдеться, що цю планку галузь взяти не зможе. 

Back to top button