Київстар

Стільниковий оператор «Київстар» запустив новий вигідний тарифний план, у якого немає аналогів

Попит на послуги телекомунікаційних компаній стрімко зростає, тобто все більше і більше людей бачать сенс в тому, щоб використовувати такі на постійній основі. У цього звичайно ж є ціла маса причин, а головна серед таких полягає в цифровізації. Через такий процесу люди все частіше використовують смартфони, планшети, ноутбуки та інші гаджети, які дозволяють їм справлятися з усіма сучасними завданнями, роблячи це максимально легко і просто. На тлі всього цього стільникові оператори все активніше і активніше конкурують один з одним, а роблять вони заради цього іноді просто дивовижні пропозиції. Одну з таких вирішив зробити «Київстар», будучи учасником «великої трійки». Так, зокрема, дана телекомунікаційна компанія запустила вигідний тарифний план, у якого за сукупністю якостей і близько немає абсолютно ніяких аналогів,


Дана телекомунікаційна компанія, будучи однією з найбільших в країні, вирішила запустити новий вигідний тарифний план, у якого немає аналогів, а це апріорі робить його неймовірно привабливим у всіх відносинах. У нового тарифу є абонентська плата, оплачуючи яку абонент отримує певні набори можливостей, а використовувати всі такі він може на свій власний розсуд, роблячи це без зайвих обмежень і складнощів. Всі включені в тариф можливості в повній мірі працюють як в домашньому регіоні, так і за його межами, тому ніякого роумінгу немає і не буде. За рахунок цього можна переміщатися по всіх областях України, і при цьому абсолютно ніде гарантовано не буде потрібно за щось доплачувати гроші, а обмежень також абсолютно точно не виникне.

Київстар

В рамках тарифу клієнт телекомунікаційної компанії «Київстар» щомісяця отримує 12000 мегабайт мобільний інтернет без обмежень швидкості, тому така здатна, в ідеалі, досягати величезного значення в цілий 1 Гбіт / с. Такої швидкості гарантовано виявиться досить для будь-яких цілей і потреб. Новий тариф від цього стільникового оператора вигідно відрізняється від аналогічних, які пропонують конкуренти, тим, що він містить ще і домашній інтернет, причому абсолютно безлімітний. Його швидкість складає 100 Мбіт/ сек, а об’єм трафіку ніяк не обмежується. 

[adsforwp id=”10622″]

Жоден інший стільниковий оператор на і близько не може запропонувати жителям України нічого подібного, тому новий тариф від даного учасника «великої четвірки» є неймовірно привабливим. Платити за тариф під назвою “Все в одному базовий” від Київстар потрібно 200 гривень в місяць, що зовсім небагато в порівнянні з набором можливостей, та недавнім здорожчанням тарифів. Але і це ще не все, перші чотири місяця після підключення абонент отримую знижку в 50 гривень на місяць, що доволі суттєво. 

Київстар

Крім вищевказаних особливостей, тариф містить безлімітні дзвінки всередині мережі, а також 120 хвилин на всі інші українські телефони, в тому числі і міські.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

5 Comments

  1. Хвилини використовуються лише на інші мобільні, без міських.
    Виправте, будь ласка

  2. Щоб дістатися суті, треба перечитати тисячі непотрібних слів. Такі абсолютно точно не потрібні нікому… Лінгвістичне рукоблуддя якесь. ‘Велика трійка “, чи “велика четвірка”?

  3. Домашній інтернет входить в вашу абонплату? Ні? Тоді навіщо вставляєте своїх п’ять копійок.

  4. В Київстару є тарифи без домашнього інтернету за нижчими цінами. Кожен другий абонент мобільного зв’язку користується київстаром. І цей факт про щось та й говорить, незважаючи, що Київстар найдорожчий оператор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button