Київстар

Майже 5G: Київстар запустив надшвидкий інтернет

Киевстар

Київстар разом з технологічним партнером Huawei встановили новий рекорд швидкості передачі даних у 4G-мережі оператора – понад 800 Мбіт/с. Це стало можливим завдяки агрегації частот (Carrier Aggregation) – одночасному використанню частот 900 МГц, 1800 МГц та 2600 МГц, які згідно з ліцензіями компанія може використовувати для 4G.


«Результати нових тестів ще раз підтверджують, що потенціал для розвитку 4G в Україні дуже великий. Тому, на мою думку, в найближчі декілька років телеком індустрії треба зосередитися саме на цій радіо технології. І на тому, щоб швидкісний інтернет був доступним для більш ніж 90% українців. Для цього Київстар щороку інвестує 4-5 млрд грн в розвиток власної телеком інфраструктури» – розповів Василь Пантов, директор з планування та управління якістю мереж Київстар.

Київстар з 2018 року використовує агрегацію частот 1800 МГц та 2600 МГц для надання абонентам високої швидкості та кращої ємності мережі. А з липня цього року мобільний оператор почав використовувати для 4G частоти 900 МГц, які забезпечують більший радіус дії базових станцій та допомагають розширювати мережу у маленьких селах.

Обладнання, на якому був встановлений рекорд швидкості, використовується й при розширенні 4G у більшості міст та сіл України. Завдяки активним інвестиціям у будівництво, зараз швидкісний мобільний інтернет від Київстар працює у понад 15 тисячі міст та сіл України, де проживає 85% населення країни. А завдяки використанню всіх частот та впровадженню технологій, які належать до LTE Advanced Pro – CA, MIMO4x4, Massive MIMO, QAM256, Small Cell тощо – абоненти отримують не лише високу швидкість, але й надійне з’єднання та кращу ємність мережі.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Google Pixel 5 працює повільніше ніж очікувалось

В минуле

13-ий iPhone відрізнятиметься від попередньої моделі лише цифрою?

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle