Київстар

Названо найдешевший тариф Київстар з інтернетом та безлімітом на Дію

Не дивлячись на постійне здорожчання вартості мобільного зв’язку в компанії Київстар і досі є доступні тарифи, які чудово підійдуть для невибагливих абонентів, які не сидять постійно в телефоні, а користуються ним лише час від часу.

Мова йде про спеціалізований тариф “ЛЮБОВ до батьків” від Київстар, який призначений для абонентів віком від 60 років та осіб з інвалідністю I-III груп. Він включає 5 ГБ мобільного інтернету, безлімітні дзвінки на номери Київстар, 50 хвилин на інші мобільні та міські номери по Україні, та 50 SMS по Україні. Після використання основного пакету, додаткові пакети можна купувати: інтернет за 20 грн/500 МБ, дзвінки – 0,50 грн/хв, SMS – 3 грн/10 шт.

Тариф також включає підписку на Київстар ТБ Легкий з доступом до 130+ каналів та колекції фільмів і шоу від 1+1 Video. Користувачі також отримують доступ до популярних соціальних мереж та додатків без витрати гігабайтів з основного пакету​.

Крім того не тарифікується доступ до державних застосунків, таких як

  • Дія
  • Helsi
  • МОЗ України
  • Укрзалізниця
  • DeepStateMap

Як підключити такий тариф

Важливо: тариф підключається в найближчому магазині Київстар з паспортом/ID-картою та ідентифікаційним кодом. Також можна скористатися додатком Дія. Людям з інвалідністю, окрім цих документів, потрібно мати з собою посвідчення на ім’я особи з інвалідністю або довідку МСЕК (медико-соціальна експертна комісія) із зазначенням групи інвалідності. Якщо ви представник абонента, будь ласка, візьміть додатково відповідні документи.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button