Бізнес та акції

Користувачі випадково дізнались про дату продажів Samsung Galaxy S20

Обговорення
Samsung Galaxy S20

Досі достовірно було відомо, що нові флагманські смартфони Samsung будуть презентовані 11 лютого під час спеціального заходу. Вся інша інформація надходила від інсайдерів. Тепер, коли виробник відкрив попереднє замовлення на майбутні пристрої, стала відома й дата початку їх продажу.


На офіційному сайті Samsung вже можна зарезервувати нові представники сімейства Galaxy, щоб отримати можливість придбати їх в числі перших. Уважні користувачі помітили напис дрібним шрифтом, в якому говорилося про початок поставок 6 березня. Зараз цю інформацію вже видалили.

Galaxy S20 попереднє замовлення

Ймовірно, замовити нові смартфони можна буде після презентації 11 лютого, а ось поставки та старт продажів варто чекати саме 6 березня. Втім, дати можуть бути змінені.

Нагадаємо, що під час презентації очікується анонс одразу трьох смартфонів лінійки Galaxy S20: власне звичайний 6,2-дюймовий Galaxy S20, 6,7-дюймовий Galaxy S20 + і 6,9-дюймовий Galaxy S20 Ultra з об’єктивом-перископом та 100-кратним зумом.

Уже відомо, що за попереднім замовленням двох старших моделей в подарунок йтимуть нові бездротові навушники Galaxy Buds +. У той самий день очікується і показ розкладачки з гнучким екраном Galaxy Z Flip.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

6G фактически уничтожили 5G еще до полноценного выхода

В минуле

Apple змушують перейти на USB Type-C

В майбутнє

Також буде цікаво