Бізнес та акції

Українцям підготували нові штрафи – порушники заплатять до $800

гривні

Верховна Рада України розглянула законопроект №3526, який передбачає накладення штрафів на людей, що займаються випалюванням сухої трави і торфовищ на території Водного і Лісового фонду. Проект був прийнятий у другому читанні, представники влади проголосували за нього масово.


Слухання з приводу законопроекту №3526 проходило в п’ятницю 19 лютого. Члени Ради були критичні і підтримали його практично одноголосно – «за» натиснули 311 народних депутатів. Даний законопроект передбачає посилення покарань за підпалювання сухостійних кущів, які знаходяться на підконтрольній Водного і Лісового фондам території. Також штрафи підготовлені для громадян, які захочуть спалити торфовища, в тому числі ті, які вже висушені. Підпалювати траву також не можна біля лісопосадок, які розташовані на краях полів і лугів. У новому законопроекті також передбачені поправки, що стосуються роботи співробітників обслуговують лісу організацій. 

Основним нововведенням майбутнього закону є серйозно посилені штрафи, які будуть накладатися на громадян, які нищать траву або ушкоджують посадки за допомогою підпалів. Для людей, які не займають державні посади, грошові покарання підвищені до 6 120 гривень максимально і 3 060 мінімально. Посадові особи зобов’язані будуть заплатити 21 420 гривень максимально і 15 300 мінімально, якщо їх вина в підпалі буде доведена. Таким чином влада збирається не допустити повторення лісових пожеж, які прокотилися по країні в минулому році. Нагадуємо, що були виявлені серйозні фальсифікації в звітах пожежних груп, які «гасили» пожежі, яких насправді не було.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новий смартфон Realme виявився найпотужнішим у світі

В минуле

Украинцам подготовили новые штрафы – нарушители заплатят до $800

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle